3D mapa Jāhāngirpur

Satelitní mapa Jāhāngirpur

název bez diakritiky: Jahangirpur
správní zařazení: Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 58' 0" North, 90° 26' 0" East

Jāhāngirpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JahangirpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jāhāngirpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jahangirpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 58' 0" North, 90° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jāhāngirpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jāhāngirpur

Hotely Jāhāngirpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jāhāngirpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jāhāngirpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jāhāngirpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jāhāngirpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jāhāngirpur

3D mapa Jāhāngirpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Jāhāngirpur, Bangladéš

3D mapa JāhāngirpurGoogle Earth – podívejte se na Jāhāngirpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jāhāngirpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jāhāngirpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jāhāngirpur, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Jāhāngirpur a okolí

Letiště ve městě Jāhāngirpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jāhāngirpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jāhāngirpur (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jāhāngirpur a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jāhāngirpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jāhāngirpur: textový odkaz

satelitní mapu Jāhāngirpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jāhāngirpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jāhāngirpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jāhāngirpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jāhāngirpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hicking Camp v oblasti Kakata, Montserrado, Libérie
  2. Wedringen v oblasti Ohrekreis, Magdeburg, Sachsen-Anhalt, Německo
  3. Rapitz v oblasti Leipziger Land, Sachsen, Sachsen, Německo
  4. Alva Qowl v oblasti Vardak, Afghánistán
  5. Iussa v oblasti Nangade, Cabo Delgado, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.