3D mapa Tāngua

Satelitní mapa Tāngua

název bez diakritiky: Tangua
správní zařazení: Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 49' 0" North, 90° 34' 0" East

Tāngua a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TanguaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tāngua. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tangua, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mymensingh Zl, Dhaka Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 49' 0" North, 90° 34' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tāngua v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tāngua

Hotely Tāngua: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tāngua: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tāngua, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tāngua Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tāngua. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tāngua

3D mapa Tāngua v Google Earth

satelitní 3D mapa Tāngua, Bangladéš

3D mapa TānguaGoogle Earth – podívejte se na Tāngua z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tāngua dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tāngua shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tāngua, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Tāngua a okolí

Letiště ve městě Tāngua a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tāngua říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tāngua (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tāngua a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tāngua

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tāngua: textový odkaz

satelitní mapu Tāngua: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tāngua

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tāngua: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tāngua: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tāngua: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nkpa Eto v oblasti Onna, Akwalbom, Nigérie
  2. `Izbat Ghidan v oblasti Al Jizah (Giza), Upper Egypt, Egypt
  3. Cuevas de Abajo v oblasti Matamoros, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.