3D mapa Ārsingri

Satelitní mapa Ārsingri

název bez diakritiky: Arsingri
správní zařazení: Jessore Zl, Khulna Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 2' 0" North, 89° 3' 0" East

Ārsingri a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ArsingriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ārsingri. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Arsingri, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jessore Zl, Khulna Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 2' 0" North, 89° 3' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ārsingri v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ārsingri

Hotely Ārsingri: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ārsingri: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ārsingri, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ārsingri Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ārsingri. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ārsingri

3D mapa Ārsingri v Google Earth

satelitní 3D mapa Ārsingri, Bangladéš

3D mapa ĀrsingriGoogle Earth – podívejte se na Ārsingri z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ārsingri dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ārsingri shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ārsingri, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Ārsingri a okolí

Letiště ve městě Ārsingri a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ārsingri říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ārsingri (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ārsingri a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ārsingri

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ārsingri: textový odkaz

satelitní mapu Ārsingri: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ārsingri

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ārsingri: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ārsingri: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ārsingri: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oryu-ri v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Cangkudu Selatan v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.