3D mapa Mājdia

Satelitní mapa Mājdia

název bez diakritiky: Majdia
správní zařazení: Jhenaidaha Zl, Khulna Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 23° 41' 0" North, 89° 21' 0" East

Mājdia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MajdiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mājdia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Majdia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jhenaidaha Zl, Khulna Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 41' 0" North, 89° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mājdia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mājdia

Hotely Mājdia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mājdia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mājdia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mājdia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mājdia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mājdia

3D mapa Mājdia v Google Earth

satelitní 3D mapa Mājdia, Bangladéš

3D mapa MājdiaGoogle Earth – podívejte se na Mājdia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mājdia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mājdia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mājdia, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Mājdia a okolí

Letiště ve městě Mājdia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mājdia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mājdia (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mājdia a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mājdia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mājdia: textový odkaz

satelitní mapu Mājdia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mājdia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mājdia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mājdia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mājdia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Arroyo del Medio v oblasti Leandro N. Alem, Misiones, Argentina
  2. Outil v oblasti Al Hoceima, Centre Nord, Maroko
  3. Palete v oblasti Miranda, Guarico, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.