3D mapa Bāmanpāra

Satelitní mapa Bāmanpāra

název bez diakritiky: Bamanpara
správní zařazení: Kushtia Zl, Khulna Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 1' 0" North, 88° 58' 0" East

Bāmanpāra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BamanparaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāmanpāra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bamanpara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kushtia Zl, Khulna Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 1' 0" North, 88° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāmanpāra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāmanpāra

Hotely Bāmanpāra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāmanpāra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāmanpāra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāmanpāra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāmanpāra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāmanpāra

3D mapa Bāmanpāra v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāmanpāra, Bangladéš

3D mapa BāmanpāraGoogle Earth – podívejte se na Bāmanpāra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāmanpāra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāmanpāra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāmanpāra, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Bāmanpāra a okolí

Letiště ve městě Bāmanpāra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāmanpāra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāmanpāra (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāmanpāra a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāmanpāra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāmanpāra: textový odkaz

satelitní mapu Bāmanpāra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāmanpāra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāmanpāra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāmanpāra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāmanpāra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tanakkankulam v oblasti Northern, Srí Lanka
  2. Jumakro v oblasti Bekwai, Ashanti, Ghana
  3. Seyyedlar v oblasti East Azarbayejan, Írán
  4. Cicantayan v oblasti Sukabumi, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.