3D mapa Bhetkhāli

Satelitní mapa Bhetkhāli

název bez diakritiky: Bhetkhali
správní zařazení: Satkhira Zl, Khulna Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 22° 15' 0" North, 89° 4' 0" East

Bhetkhāli a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BhetkhaliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bhetkhāli. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bhetkhali, administrativně je místo zařazeno do oblasti Satkhira Zl, Khulna Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 15' 0" North, 89° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bhetkhāli v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bhetkhāli

Hotely Bhetkhāli: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bhetkhāli: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bhetkhāli, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bhetkhāli Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bhetkhāli. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bhetkhāli

3D mapa Bhetkhāli v Google Earth

satelitní 3D mapa Bhetkhāli, Bangladéš

3D mapa BhetkhāliGoogle Earth – podívejte se na Bhetkhāli z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bhetkhāli dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bhetkhāli shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bhetkhāli, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Bhetkhāli a okolí

Letiště ve městě Bhetkhāli a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bhetkhāli říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bhetkhāli (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bhetkhāli a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bhetkhāli

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bhetkhāli: textový odkaz

satelitní mapu Bhetkhāli: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bhetkhāli

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bhetkhāli: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bhetkhāli: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bhetkhāli: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jastrzebsko Nowe v oblasti Nowy Tomysl, Wielkopolskie, Polsko
  2. Donga v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Mo Cuong v oblasti Van Quan, Lang Son, Vietnam
  4. Kampong Binyah v oblasti Sarawak, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.