3D mapa Bāhādurpur

Satelitní mapa Bāhādurpur

název bez diakritiky: Bahadurpur
správní zařazení: Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 46' 0" North, 88° 37' 0" East

Bāhādurpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BahadurpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāhādurpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bahadurpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 46' 0" North, 88° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāhādurpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāhādurpur

Hotely Bāhādurpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāhādurpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāhādurpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāhādurpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāhādurpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāhādurpur

3D mapa Bāhādurpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāhādurpur, Bangladéš

3D mapa BāhādurpurGoogle Earth – podívejte se na Bāhādurpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāhādurpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāhādurpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāhādurpur, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Bāhādurpur a okolí

Letiště ve městě Bāhādurpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāhādurpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāhādurpur (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāhādurpur a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāhādurpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāhādurpur: textový odkaz

satelitní mapu Bāhādurpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāhādurpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāhādurpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāhādurpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāhādurpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fuerte Grande v oblasti Arce, Tarija, Bolívie
  2. Urval v oblasti Roanne, Loire, Rhone-Alpes, Francie
  3. Bangbang v oblasti Laguna, Region 4, Filipíny
  4. Baghdadi v oblasti Dayr Az Zawr, Sýrie
  5. Kirk v oblasti Syrdarya, Uzbekistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.