3D mapa Bhāgnadi

Satelitní mapa Bhāgnadi

název bez diakritiky: Bhagnadi
správní zařazení: Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš, Asie
zeměpisná poloha: 24° 34' 0" North, 88° 56' 0" East

Bhāgnadi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BhagnadiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bhāgnadi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bhagnadi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 34' 0" North, 88° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bhāgnadi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bhāgnadi

Hotely Bhāgnadi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bhāgnadi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bhāgnadi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bhāgnadi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bhāgnadi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bhāgnadi

3D mapa Bhāgnadi v Google Earth

satelitní 3D mapa Bhāgnadi, Bangladéš

3D mapa BhāgnadiGoogle Earth – podívejte se na Bhāgnadi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bhāgnadi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bhāgnadi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bhāgnadi, Bangladéš v Google Earth »

Letiště Bhāgnadi a okolí

Letiště ve městě Bhāgnadi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bhāgnadi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bhāgnadi (Bangladéš)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bhāgnadi a celou oblast Bangladéš. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bhāgnadi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bhāgnadi: textový odkaz

satelitní mapu Bhāgnadi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bhāgnadi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bhāgnadi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bhāgnadi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bhāgnadi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Kijang v oblasti Kelantan, Malajsie
  2. Carville-Pot-de-Fer v oblasti le Havre, Seine-Maritime, Haute-Normandie, Francie
  3. Oje v oblasti Idah, Kogi, Nigérie
  4. Conejo v oblasti El Nayar, Nayarit, Mexiko
  5. Fordyce v oblasti Aberdeenshire, Scotland, Scotland, Velká Británie
  6. Hwasu-dong v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.