3D mapa Appleby

Satelitní mapa Appleby

název bez diakritiky: Appleby
správní zařazení: Barbados, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 9' 0" North, 59° 38' 0" West

Appleby a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ApplebyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Appleby. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Appleby, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barbados, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 9' 0" North, 59° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Appleby v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Appleby

Hotely Appleby: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Appleby: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Appleby, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Appleby Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Appleby. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Appleby

3D mapa Appleby v Google Earth

satelitní 3D mapa Appleby, Barbados

3D mapa ApplebyGoogle Earth – podívejte se na Appleby z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Appleby dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Appleby shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Appleby, Barbados v Google Earth »

Letiště Appleby a okolí

Letiště ve městě Appleby a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Appleby říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Appleby (Barbados)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Appleby a celou oblast Barbados. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Appleby

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Appleby: textový odkaz

satelitní mapu Appleby: obrázkový odkaz

satelitní mapu Appleby

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Appleby: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Appleby: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Appleby: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Mariabrunn v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo
  2. Heestert v oblasti West-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  3. Gahun v oblasti Kailahun, Eastern, Sierra Leone
  4. Villerange v oblasti Aubusson, Creuse, Limousin, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.