3D mapa Jamestown Park

Satelitní mapa Jamestown Park

název bez diakritiky: Jamestown Park
správní zařazení: Barbados, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 11' 0" North, 59° 38' 0" West

Jamestown Park a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jamestown ParkVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jamestown Park. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jamestown Park, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barbados, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 11' 0" North, 59° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jamestown Park v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jamestown Park

Hotely Jamestown Park: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jamestown Park: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jamestown Park, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jamestown Park Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jamestown Park. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jamestown Park

3D mapa Jamestown Park v Google Earth

satelitní 3D mapa Jamestown Park, Barbados

3D mapa Jamestown ParkGoogle Earth – podívejte se na Jamestown Park z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jamestown Park dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jamestown Park shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jamestown Park, Barbados v Google Earth »

Letiště Jamestown Park a okolí

Letiště ve městě Jamestown Park a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jamestown Park říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jamestown Park (Barbados)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jamestown Park a celou oblast Barbados. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jamestown Park

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jamestown Park: textový odkaz

satelitní mapu Jamestown Park: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jamestown Park

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jamestown Park: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jamestown Park: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jamestown Park: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bzova v oblasti Beroun, Středočeský kraj, Česká republika
  2. Bangbossou v oblasti Tie-Ndiekro, Yamoussoukro, Pobřeží slonoviny
  3. Sunjiazhuang v oblasti Kuancheng, Hebei, Čína
  4. Arroyo Hondo v oblasti Huejotitan, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.