3D mapa Thayetsein

Satelitní mapa Thayetsein

název bez diakritiky: Thayetsein
správní zařazení: Kyauktaga, Bago (Pegu), Barma, Asie
zeměpisná poloha: 18° 18' 0" North, 96° 28' 0" East

Thayetsein a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ThayetseinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thayetsein. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thayetsein, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kyauktaga, Bago (Pegu), Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 18' 0" North, 96° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thayetsein v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thayetsein

Hotely Thayetsein: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thayetsein: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thayetsein, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thayetsein Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thayetsein. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thayetsein

3D mapa Thayetsein v Google Earth

satelitní 3D mapa Thayetsein, Barma

3D mapa ThayetseinGoogle Earth – podívejte se na Thayetsein z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thayetsein dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thayetsein shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thayetsein, Barma v Google Earth »

Letiště Thayetsein a okolí

Letiště ve městě Thayetsein a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thayetsein říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thayetsein (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thayetsein a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thayetsein

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thayetsein: textový odkaz

satelitní mapu Thayetsein: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thayetsein

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thayetsein: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thayetsein: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thayetsein: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Plano v oblasti Kendall County, Illinois, Spojené státy americké
  2. El Quinel v oblasti Ocos, San Marcos, Guatemala

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.