3D mapa Shwegazaung

Satelitní mapa Shwegazaung

název bez diakritiky: Shwegazaung
správní zařazení: Yedashe, Bago (Pegu), Barma, Asie
zeměpisná poloha: 19° 16' 0" North, 96° 20' 0" East

Shwegazaung a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShwegazaungVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shwegazaung. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shwegazaung, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yedashe, Bago (Pegu), Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 16' 0" North, 96° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shwegazaung v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shwegazaung

Hotely Shwegazaung: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shwegazaung: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shwegazaung, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shwegazaung Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shwegazaung. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shwegazaung

3D mapa Shwegazaung v Google Earth

satelitní 3D mapa Shwegazaung, Barma

3D mapa ShwegazaungGoogle Earth – podívejte se na Shwegazaung z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shwegazaung dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shwegazaung shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shwegazaung, Barma v Google Earth »

Letiště Shwegazaung a okolí

Letiště ve městě Shwegazaung a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shwegazaung říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shwegazaung (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shwegazaung a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shwegazaung

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shwegazaung: textový odkaz

satelitní mapu Shwegazaung: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shwegazaung

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shwegazaung: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shwegazaung: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shwegazaung: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dianwei v oblasti Shiping, Yunnan, Čína
  2. Lokondola v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.