3D mapa Ma Htang

Satelitní mapa Ma Htang

název bez diakritiky: Ma Htang
správní zařazení: Paletwa, Chin, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 21° 3' 0" North, 93° 22' 0" East

Ma Htang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ma HtangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ma Htang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ma Htang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paletwa, Chin, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 3' 0" North, 93° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ma Htang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ma Htang

Hotely Ma Htang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ma Htang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ma Htang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ma Htang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ma Htang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ma Htang

3D mapa Ma Htang v Google Earth

satelitní 3D mapa Ma Htang, Barma

3D mapa Ma HtangGoogle Earth – podívejte se na Ma Htang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ma Htang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ma Htang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ma Htang, Barma v Google Earth »

Letiště Ma Htang a okolí

Letiště ve městě Ma Htang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ma Htang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ma Htang (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ma Htang a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ma Htang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ma Htang: textový odkaz

satelitní mapu Ma Htang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ma Htang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ma Htang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ma Htang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ma Htang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mapgap v oblasti Leyte, Region 8, Filipíny
  2. Changsan-dong v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Bolang v oblasti Bogor, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.