3D mapa Timba Ga

Satelitní mapa Timba Ga

název bez diakritiky: Timba Ga
správní zařazení: Tanai, Kachin, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 26° 40' 0" North, 96° 45' 0" East

Timba Ga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Timba GaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Timba Ga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Timba Ga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tanai, Kachin, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 40' 0" North, 96° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Timba Ga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Timba Ga

Hotely Timba Ga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Timba Ga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Timba Ga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Timba Ga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Timba Ga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Timba Ga

3D mapa Timba Ga v Google Earth

satelitní 3D mapa Timba Ga, Barma

3D mapa Timba GaGoogle Earth – podívejte se na Timba Ga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Timba Ga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Timba Ga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Timba Ga, Barma v Google Earth »

Letiště Timba Ga a okolí

Letiště ve městě Timba Ga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Timba Ga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Timba Ga (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Timba Ga a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Timba Ga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Timba Ga: textový odkaz

satelitní mapu Timba Ga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Timba Ga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Timba Ga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Timba Ga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Timba Ga: velká mapa jako odkaznáhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.