3D mapa Naung-gaing

Satelitní mapa Naung-gaing

název bez diakritiky: Naung-gaing
správní zařazení: Kawlin, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 23° 48' 0" North, 95° 45' 0" East

Naung-gaing a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Naung-gaingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Naung-gaing. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Naung-gaing, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kawlin, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 48' 0" North, 95° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Naung-gaing v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Naung-gaing

Hotely Naung-gaing: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Naung-gaing: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Naung-gaing, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Naung-gaing Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Naung-gaing. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Naung-gaing

3D mapa Naung-gaing v Google Earth

satelitní 3D mapa Naung-gaing, Barma

3D mapa Naung-gaingGoogle Earth – podívejte se na Naung-gaing z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Naung-gaing dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Naung-gaing shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Naung-gaing, Barma v Google Earth »

Letiště Naung-gaing a okolí

Letiště ve městě Naung-gaing a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Naung-gaing říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Naung-gaing (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Naung-gaing a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Naung-gaing

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Naung-gaing: textový odkaz

satelitní mapu Naung-gaing: obrázkový odkaz

satelitní mapu Naung-gaing

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Naung-gaing: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Naung-gaing: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Naung-gaing: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ettendorf v oblasti Brumath, Bas-Rhin, Alsace, Francie
  2. Kocherstetten v oblasti Hohenlohekreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.