3D mapa Ngacham

Satelitní mapa Ngacham

název bez diakritiky: Ngacham
správní zařazení: Lashe, Sagaing, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 25° 18' 0" North, 94° 42' 0" East

Ngacham a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NgachamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngacham. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ngacham, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lashe, Sagaing, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 18' 0" North, 94° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngacham v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngacham

Hotely Ngacham: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngacham: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngacham, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngacham Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngacham. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngacham

3D mapa Ngacham v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngacham, Barma

3D mapa NgachamGoogle Earth – podívejte se na Ngacham z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngacham dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngacham shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngacham, Barma v Google Earth »

Letiště Ngacham a okolí

Letiště ve městě Ngacham a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngacham říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngacham (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngacham a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngacham

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngacham: textový odkaz

satelitní mapu Ngacham: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngacham

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngacham: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngacham: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngacham: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lang Dak Gor Kla (1) v oblasti Dac To, Kon Tum, Vietnam
  2. Ruhengeri v oblasti Kigombe, Ruhengeri, Rwanda
  3. Mergemist v oblasti Mus, Turecko
  4. Mica v oblasti Nacala Velha, Nampula, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.