3D mapa Wān Panghsang

Satelitní mapa Wān Panghsang

název bez diakritiky: Wan Panghsang
správní zařazení: Keng Tung, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 21° 5' 0" North, 99° 40' 0" East

Wān Panghsang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Wan PanghsangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wān Panghsang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wan Panghsang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Keng Tung, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 5' 0" North, 99° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wān Panghsang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wān Panghsang

Hotely Wān Panghsang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wān Panghsang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wān Panghsang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wān Panghsang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wān Panghsang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wān Panghsang

3D mapa Wān Panghsang v Google Earth

satelitní 3D mapa Wān Panghsang, Barma

3D mapa Wān PanghsangGoogle Earth – podívejte se na Wān Panghsang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wān Panghsang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wān Panghsang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wān Panghsang, Barma v Google Earth »

Letiště Wān Panghsang a okolí

Letiště ve městě Wān Panghsang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wān Panghsang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wān Panghsang (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wān Panghsang a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wān Panghsang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wān Panghsang: textový odkaz

satelitní mapu Wān Panghsang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wān Panghsang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wān Panghsang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wān Panghsang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wān Panghsang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nyambande v oblasti Nalerigu, Northern, Ghana
  2. Espinat v oblasti Aurillac, Cantal, Auvergne, Francie
  3. Imankabus v oblasti Enga, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.