3D mapa Loi-pyek

Satelitní mapa Loi-pyek

název bez diakritiky: Loi-pyek
správní zařazení: Lashio, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 23° 8' 0" North, 97° 50' 0" East

Loi-pyek a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Loi-pyekVítejte na stránce věnované satelitní mapě Loi-pyek. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Loi-pyek, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lashio, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 8' 0" North, 97° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Loi-pyek v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Loi-pyek

Hotely Loi-pyek: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Loi-pyek: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Loi-pyek, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Loi-pyek Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Loi-pyek. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Loi-pyek

3D mapa Loi-pyek v Google Earth

satelitní 3D mapa Loi-pyek, Barma

3D mapa Loi-pyekGoogle Earth – podívejte se na Loi-pyek z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Loi-pyek dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Loi-pyek shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Loi-pyek, Barma v Google Earth »

Letiště Loi-pyek a okolí

Letiště ve městě Loi-pyek a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Loi-pyek říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Loi-pyek (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Loi-pyek a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Loi-pyek

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Loi-pyek: textový odkaz

satelitní mapu Loi-pyek: obrázkový odkaz

satelitní mapu Loi-pyek

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Loi-pyek: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Loi-pyek: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Loi-pyek: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kedokan v oblasti Bogor, Jawa Barat, Indonésie
  2. Ekwe v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Moina v oblasti Kentish, Tasmania, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.