3D mapa Nawngwek

Satelitní mapa Nawngwek

název bez diakritiky: Nawngwek
správní zařazení: Mong Kung, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 20° 57' 0" North, 97° 22' 0" East

Nawngwek a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NawngwekVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nawngwek. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nawngwek, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mong Kung, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 57' 0" North, 97° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nawngwek v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nawngwek

Hotely Nawngwek: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nawngwek: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nawngwek, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nawngwek Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nawngwek. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nawngwek

3D mapa Nawngwek v Google Earth

satelitní 3D mapa Nawngwek, Barma

3D mapa NawngwekGoogle Earth – podívejte se na Nawngwek z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nawngwek dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nawngwek shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nawngwek, Barma v Google Earth »

Letiště Nawngwek a okolí

Letiště ve městě Nawngwek a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nawngwek říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nawngwek (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nawngwek a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nawngwek

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nawngwek: textový odkaz

satelitní mapu Nawngwek: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nawngwek

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nawngwek: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nawngwek: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nawngwek: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Beppo (historical) v oblasti Hancock County, Mississippi, Spojené státy americké
  2. Gilboa v oblasti Cheshire County, New Hampshire, Spojené státy americké
  3. Nueva Moca v oblasti Gutierrez, Santa Cruz, Bolívie
  4. Basti Inayat Khan v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.