3D mapa Namhsa-pye

Satelitní mapa Namhsa-pye

název bez diakritiky: Namhsa-pye
správní zařazení: Nawnghkio, Shan, Barma, Asie
zeměpisná poloha: 22° 29' 0" North, 96° 26' 0" East

Namhsa-pye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Namhsa-pyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Namhsa-pye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Namhsa-pye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nawnghkio, Shan, Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 29' 0" North, 96° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Namhsa-pye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Namhsa-pye

Hotely Namhsa-pye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Namhsa-pye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Namhsa-pye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Namhsa-pye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Namhsa-pye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Namhsa-pye

3D mapa Namhsa-pye v Google Earth

satelitní 3D mapa Namhsa-pye, Barma

3D mapa Namhsa-pyeGoogle Earth – podívejte se na Namhsa-pye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Namhsa-pye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Namhsa-pye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Namhsa-pye, Barma v Google Earth »

Letiště Namhsa-pye a okolí

Letiště ve městě Namhsa-pye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Namhsa-pye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Namhsa-pye (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Namhsa-pye a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Namhsa-pye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Namhsa-pye: textový odkaz

satelitní mapu Namhsa-pye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Namhsa-pye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Namhsa-pye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Namhsa-pye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Namhsa-pye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bayt al Bustan v oblasti Lattakia (Al Ladhiqiyah, Sýrie
  2. Jabara v oblasti Luganuse, Ida-Viru, Estonsko
  3. Bergbronn v oblasti Schwabisch Hall, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  4. Glinki v oblasti Dzialdowo, Warminsko-Mazurskie, Polsko
  5. Tsukwa v oblasti Donga, Taraba, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.