3D mapa Kamakasit

Satelitní mapa Kamakasit

název bez diakritiky: Kamakasit
správní zařazení: Twante, Yangon (Rangoon), Barma, Asie
zeměpisná poloha: 16° 45' 0" North, 96° 9' 0" East

Kamakasit a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KamakasitVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kamakasit. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kamakasit, administrativně je místo zařazeno do oblasti Twante, Yangon (Rangoon), Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 45' 0" North, 96° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kamakasit v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kamakasit

Hotely Kamakasit: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kamakasit: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kamakasit, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kamakasit Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kamakasit. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kamakasit

3D mapa Kamakasit v Google Earth

satelitní 3D mapa Kamakasit, Barma

3D mapa KamakasitGoogle Earth – podívejte se na Kamakasit z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kamakasit dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kamakasit shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kamakasit, Barma v Google Earth »

Letiště Kamakasit a okolí

Letiště ve městě Kamakasit a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kamakasit říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kamakasit (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kamakasit a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kamakasit

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kamakasit: textový odkaz

satelitní mapu Kamakasit: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kamakasit

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kamakasit: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamakasit: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamakasit: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Valea Ruminestilor v oblasti Arges, Rumunsko
  2. Monk Fryston v oblasti North Yorkshire County, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie
  3. Pallolanmaki v oblasti Etela-Savo, Ita-Suomi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.