3D mapa Payāgyi

Satelitní mapa Payāgyi

název bez diakritiky: Payagyi
správní zařazení: Twante, Yangon (Rangoon), Barma, Asie
zeměpisná poloha: 16° 39' 32" North, 96° 0' 57" East

Payāgyi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PayagyiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Payāgyi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Payagyi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Twante, Yangon (Rangoon), Barma, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 39' 32" North, 96° 0' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Payāgyi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Payāgyi

Hotely Payāgyi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Payāgyi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Payāgyi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Payāgyi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Payāgyi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Payāgyi

3D mapa Payāgyi v Google Earth

satelitní 3D mapa Payāgyi, Barma

3D mapa PayāgyiGoogle Earth – podívejte se na Payāgyi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Payāgyi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Payāgyi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Payāgyi, Barma v Google Earth »

Letiště Payāgyi a okolí

Letiště ve městě Payāgyi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Payāgyi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Payāgyi (Barma)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Payāgyi a celou oblast Barma. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Payāgyi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Payāgyi: textový odkaz

satelitní mapu Payāgyi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Payāgyi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Payāgyi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Payāgyi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Payāgyi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tangnan v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny
  2. Bashanta v oblasti Blagodarnenskiy rayon, Stavropolskiy Kray, Rusko
  3. Bweyogerere v oblasti Kampala City Council, Kampala, Uganda
  4. Mwenda v oblasti Kalabo, Western, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.