3D satelitní mapa Chasse Royale v Google Earth

název bez diakritiky: Chasse Royale
správní zařazení: Hainaut, Wallonne, Belgie, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 26' 0" North, 3° 56' 0" East

Google Earth: Chasse Royale a okolí

Google Earth – mapa Chasse RoyaleVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Chasse Royale. Zobrazené místo je známé jako Chasse Royale, administrativně se řadí do oblasti Hainaut, Wallonne, Belgie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 50° 26' 0" North, 3° 56' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Chasse Royale: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Chasse Royale on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chasse Royale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chasse Royale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chasse Royale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chasse Royale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Chasse Royale v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Chasse Royale v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Chasse Royale Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Chasse Royale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Chasse Royale. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Chasse Royale a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chasse Royale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chasse Royale (Belgie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Chasse Royale a celou oblast Belgie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Porto Moscal v oblasti Barreiro, Peninsula de Setubal, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
  2. Barki v oblasti Mahilyow, Bělorusko
  3. Garino v oblasti Pushkino-Gorskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko
  4. Hintersee v oblasti Wittenberg, Dessau, Sachsen-Anhalt, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.