3D mapa Regalia

Satelitní mapa Regalia

název bez diakritiky: Regalia
správní zařazení: Stann Creek, Stann Creek, Belize, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 16° 48' 0" North, 88° 19' 0" West

Regalia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RegaliaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Regalia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Regalia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Stann Creek, Stann Creek, Belize, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 48' 0" North, 88° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Regalia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Regalia

Hotely Regalia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Regalia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Regalia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Regalia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Regalia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Regalia

3D mapa Regalia v Google Earth

satelitní 3D mapa Regalia, Belize

3D mapa RegaliaGoogle Earth – podívejte se na Regalia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Regalia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Regalia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Regalia, Belize v Google Earth »

Letiště Regalia a okolí

Letiště ve městě Regalia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Regalia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Regalia (Belize)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Regalia a celou oblast Belize. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Regalia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Regalia: textový odkaz

satelitní mapu Regalia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Regalia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Regalia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Regalia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Regalia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kilan v oblasti Punch, Jammu and Kashmir, Pákistán
  2. Douar Ouled Kadda v oblasti Mascara, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.