3D mapa Ogorodniki

Satelitní mapa Ogorodniki

název bez diakritiky: Ogorodniki
správní zařazení: Homyel, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 57' 0" North, 29° 38' 0" East

Ogorodniki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OgorodnikiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ogorodniki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ogorodniki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Homyel, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 57' 0" North, 29° 38' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ogorodniki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ogorodniki

Hotely Ogorodniki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ogorodniki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ogorodniki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ogorodniki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ogorodniki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ogorodniki

3D mapa Ogorodniki v Google Earth

satelitní 3D mapa Ogorodniki, Bělorusko

3D mapa OgorodnikiGoogle Earth – podívejte se na Ogorodniki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ogorodniki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ogorodniki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ogorodniki, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Ogorodniki a okolí

Letiště ve městě Ogorodniki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ogorodniki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ogorodniki (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ogorodniki a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ogorodniki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ogorodniki: textový odkaz

satelitní mapu Ogorodniki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ogorodniki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ogorodniki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ogorodniki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ogorodniki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wan Htangsang v oblasti Mong Yawng, Shan, Barma
  2. Ad Duwayrah v oblasti As Suwayda, Sýrie
  3. Wool v oblasti Dorset County, South West, England, Velká Británie
  4. Nuits-Saint-Georges v oblasti Beaune, Cote-dOr, Bourgogne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.