3D mapa Novy Dvor

Satelitní mapa Novy Dvor

název bez diakritiky: Novy Dvor
správní zařazení: Hrodna, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 50' 0" North, 24° 21' 0" East

Novy Dvor a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Novy DvorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novy Dvor. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novy Dvor, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hrodna, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 50' 0" North, 24° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novy Dvor v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novy Dvor

Hotely Novy Dvor: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novy Dvor: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novy Dvor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novy Dvor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novy Dvor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novy Dvor

3D mapa Novy Dvor v Google Earth

satelitní 3D mapa Novy Dvor, Bělorusko

3D mapa Novy DvorGoogle Earth – podívejte se na Novy Dvor z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novy Dvor dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novy Dvor shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novy Dvor, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Novy Dvor a okolí

Letiště ve městě Novy Dvor a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novy Dvor říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novy Dvor (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novy Dvor a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novy Dvor

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novy Dvor: textový odkaz

satelitní mapu Novy Dvor: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novy Dvor

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novy Dvor: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novy Dvor: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novy Dvor: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Whigville v oblasti Hartford County, Connecticut, Spojené státy americké
  2. Hayy al Ma`amal v oblasti Al-Basrah, Irák
  3. Al Harari v oblasti Al-Qadisiyah, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.