3D mapa Galachevka

Satelitní mapa Galachevka

název bez diakritiky: Galachevka
správní zařazení: Mahilyow, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 23' 49" North, 31° 53' 2" East

Galachevka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GalachevkaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Galachevka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Galachevka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mahilyow, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 23' 49" North, 31° 53' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Galachevka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Galachevka

Hotely Galachevka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Galachevka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Galachevka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Galachevka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Galachevka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Galachevka

3D mapa Galachevka v Google Earth

satelitní 3D mapa Galachevka, Bělorusko

3D mapa GalachevkaGoogle Earth – podívejte se na Galachevka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Galachevka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Galachevka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Galachevka, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Galachevka a okolí

Letiště ve městě Galachevka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Galachevka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Galachevka (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Galachevka a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Galachevka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Galachevka: textový odkaz

satelitní mapu Galachevka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Galachevka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Galachevka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Galachevka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Galachevka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tcharguen v oblasti Lai, Tandjile, Čad
  2. Pradais v oblasti Bacau, Rumunsko
  3. Pangchen v oblasti Tawang, Arunachal Pradesh, Indie
  4. Vanono v oblasti Mananara-Nord, Toamasina, Madagaskar
  5. Mbende v oblasti Mbomo, Cuvette, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.