3D mapa Polonitsa

Satelitní mapa Polonitsa

název bez diakritiky: Polonitsa
správní zařazení: Mahilyow, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 47' 40" North, 31° 36' 17" East

Polonitsa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PolonitsaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Polonitsa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Polonitsa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mahilyow, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 47' 40" North, 31° 36' 17" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Polonitsa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Polonitsa

Hotely Polonitsa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Polonitsa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Polonitsa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Polonitsa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Polonitsa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Polonitsa

3D mapa Polonitsa v Google Earth

satelitní 3D mapa Polonitsa, Bělorusko

3D mapa PolonitsaGoogle Earth – podívejte se na Polonitsa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Polonitsa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Polonitsa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Polonitsa, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Polonitsa a okolí

Letiště ve městě Polonitsa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Polonitsa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Polonitsa (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Polonitsa a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Polonitsa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Polonitsa: textový odkaz

satelitní mapu Polonitsa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Polonitsa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Polonitsa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Polonitsa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Polonitsa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Red Hill v oblasti Lawrence County, Indiana, Spojené státy americké
  2. Glendale v oblasti Pope County, Illinois, Spojené státy americké
  3. West Brooklin v oblasti Hancock County, Maine, Spojené státy americké
  4. Mutou v oblasti Dao Xian, Hunan, Čína
  5. Zaspa v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  6. Valani de Pomezeu v oblasti Bihor, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.