3D mapa Malyye Listopadovichi

Satelitní mapa Malyye Listopadovichi

název bez diakritiky: Malyye Listopadovichi
správní zařazení: Minsk, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 45' 0" North, 27° 31' 0" East

Malyye Listopadovichi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Malyye ListopadovichiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malyye Listopadovichi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malyye Listopadovichi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Minsk, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 45' 0" North, 27° 31' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malyye Listopadovichi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malyye Listopadovichi

Hotely Malyye Listopadovichi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malyye Listopadovichi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malyye Listopadovichi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malyye Listopadovichi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malyye Listopadovichi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malyye Listopadovichi

3D mapa Malyye Listopadovichi v Google Earth

satelitní 3D mapa Malyye Listopadovichi, Bělorusko

3D mapa Malyye ListopadovichiGoogle Earth – podívejte se na Malyye Listopadovichi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malyye Listopadovichi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malyye Listopadovichi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malyye Listopadovichi, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Malyye Listopadovichi a okolí

Letiště ve městě Malyye Listopadovichi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malyye Listopadovichi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malyye Listopadovichi (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malyye Listopadovichi a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malyye Listopadovichi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malyye Listopadovichi: textový odkaz

satelitní mapu Malyye Listopadovichi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malyye Listopadovichi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malyye Listopadovichi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malyye Listopadovichi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malyye Listopadovichi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hekou v oblasti Lufeng, Guangdong, Čína
  2. Tarangri Utli v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  3. Tharpa v oblasti Sialkot, Punjab, Pákistán
  4. Kozi Khel v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.