3D mapa Novoye Selo

Satelitní mapa Novoye Selo

název bez diakritiky: Novoye Selo
správní zařazení: Vitsyebsk, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 24' 0" North, 26° 37' 0" East

Novoye Selo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Novoye SeloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novoye Selo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novoye Selo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vitsyebsk, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 24' 0" North, 26° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novoye Selo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novoye Selo

Hotely Novoye Selo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novoye Selo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novoye Selo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novoye Selo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novoye Selo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novoye Selo

3D mapa Novoye Selo v Google Earth

satelitní 3D mapa Novoye Selo, Bělorusko

3D mapa Novoye SeloGoogle Earth – podívejte se na Novoye Selo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novoye Selo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novoye Selo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novoye Selo, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Novoye Selo a okolí

Letiště ve městě Novoye Selo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novoye Selo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novoye Selo (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novoye Selo a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novoye Selo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novoye Selo: textový odkaz

satelitní mapu Novoye Selo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novoye Selo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novoye Selo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novoye Selo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novoye Selo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Flassieux v oblasti Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie
  2. Sniders Estates v oblasti Montgomery County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Sieroslaw v oblasti Swiecie, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  4. Wan Hpa-lan v oblasti Mong Ping, Shan, Barma
  5. Del Francia Mobile Estates v oblasti Ventura County, California, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.