3D mapa Podsad'ye

Satelitní mapa Podsad'ye

název bez diakritiky: Podsad'ye
správní zařazení: Vitsyebsk, Bělorusko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 28' 0" North, 28° 20' 0" East

Podsad'ye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Podsad'yeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Podsad'ye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Podsad'ye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vitsyebsk, Bělorusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 28' 0" North, 28° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Podsad'ye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Podsad'ye

Hotely Podsad'ye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Podsad'ye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Podsad'ye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Podsad'ye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Podsad'ye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Podsad'ye

3D mapa Podsad'ye v Google Earth

satelitní 3D mapa Podsad'ye, Bělorusko

3D mapa Podsad'yeGoogle Earth – podívejte se na Podsad'ye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Podsad'ye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Podsad'ye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Podsad'ye, Bělorusko v Google Earth »

Letiště Podsad'ye a okolí

Letiště ve městě Podsad'ye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Podsad'ye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Podsad'ye (Bělorusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Podsad'ye a celou oblast Bělorusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Podsad'ye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Podsad'ye: textový odkaz

satelitní mapu Podsad'ye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Podsad'ye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Podsad'ye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Podsad'ye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Podsad'ye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Krasnyy Poselok v oblasti Pushkinskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  2. Kangte II v oblasti Koumra, Moyen-Chari, Čad
  3. Palangin v oblasti Bakhtaran, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.