3D mapa Nikki-Wénou

Satelitní mapa Nikki-Wénou

název bez diakritiky: Nikki-Wenou
správní zařazení: Nikki, Borgou, Benin, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 54' 0" North, 3° 16' 0" East

Nikki-Wénou a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nikki-WenouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nikki-Wénou. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nikki-Wenou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nikki, Borgou, Benin, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 54' 0" North, 3° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nikki-Wénou v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nikki-Wénou

Hotely Nikki-Wénou: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nikki-Wénou: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nikki-Wénou, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nikki-Wénou Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nikki-Wénou. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Nikki-Wénou v Google Earth

satelitní 3D mapa Nikki-Wénou, Benin

3D mapa Nikki-WénouGoogle Earth – podívejte se na Nikki-Wénou z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nikki-Wénou dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nikki-Wénou shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nikki-Wénou, Benin v Google Earth »

Letiště Nikki-Wénou a okolí

Letiště ve městě Nikki-Wénou a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nikki-Wénou říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nikki-Wénou (Benin)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nikki-Wénou a celou oblast Benin. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nikki-Wénou

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nikki-Wénou: textový odkaz

satelitní mapu Nikki-Wénou: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nikki-Wénou

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nikki-Wénou: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nikki-Wénou: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nikki-Wénou: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rongluopo v oblasti Qiongzhong, Hainan, Čína
  2. Kalir Char v oblasti Patuakhali Zl, Barisal Div, Bangladéš
  3. Heiyuguan v oblasti Yanqing, Beijing, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.