3D mapa Bitana

Satelitní mapa Bitana

název bez diakritiky: Bitana
správní zařazení: Gaylegphug (Sarbhang), Bhútán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 3' 0" North, 90° 18' 0" East

Bitana a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BitanaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bitana. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bitana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gaylegphug (Sarbhang), Bhútán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 3' 0" North, 90° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bitana v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bitana

Hotely Bitana: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bitana: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bitana, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bitana Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bitana. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bitana

3D mapa Bitana v Google Earth

satelitní 3D mapa Bitana, Bhútán

3D mapa BitanaGoogle Earth – podívejte se na Bitana z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bitana dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bitana shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bitana, Bhútán v Google Earth »

Letiště Bitana a okolí

Letiště ve městě Bitana a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bitana říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bitana (Bhútán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bitana a celou oblast Bhútán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bitana

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bitana: textový odkaz

satelitní mapu Bitana: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bitana

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bitana: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bitana: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bitana: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tshisese v oblasti Kasai-Occidental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Doubravice v oblasti Semily, Liberecký kraj, Česká republika
  3. Shunglipura v oblasti Bagdam, Jammu and Kashmir, Indie
  4. Ramminike v oblasti Western, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.