3D mapa Rancho Katalla Baja

Satelitní mapa Rancho Katalla Baja

název bez diakritiky: Rancho Katalla Baja
správní zařazení: Oropeza, Chuquisaca, Bolívie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 0' 24" South, 65° 16' 38" West

Rancho Katalla Baja a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rancho Katalla BajaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rancho Katalla Baja. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rancho Katalla Baja, administrativně je místo zařazeno do oblasti Oropeza, Chuquisaca, Bolívie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 0' 24" South, 65° 16' 38" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rancho Katalla Baja v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rancho Katalla Baja

Hotely Rancho Katalla Baja: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rancho Katalla Baja: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rancho Katalla Baja, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rancho Katalla Baja Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rancho Katalla Baja. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rancho Katalla Baja

3D mapa Rancho Katalla Baja v Google Earth

satelitní 3D mapa Rancho Katalla Baja, Bolívie

3D mapa Rancho Katalla BajaGoogle Earth – podívejte se na Rancho Katalla Baja z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rancho Katalla Baja dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rancho Katalla Baja shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rancho Katalla Baja, Bolívie v Google Earth »

Letiště Rancho Katalla Baja a okolí

Letiště ve městě Rancho Katalla Baja a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rancho Katalla Baja říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rancho Katalla Baja (Bolívie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rancho Katalla Baja a celou oblast Bolívie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rancho Katalla Baja

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rancho Katalla Baja: textový odkaz

satelitní mapu Rancho Katalla Baja: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rancho Katalla Baja

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rancho Katalla Baja: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rancho Katalla Baja: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rancho Katalla Baja: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Burning Tree Estates v oblasti Montgomery County, Maryland, Spojené státy americké
  2. Sjulsmark v oblasti Pitea Kommun, Norrbottens Lan, Švédsko
  3. Banjargondol v oblasti Buleleng, Bali, Indonésie
  4. Barrigon v oblasti Gualaca, Chiriqui, Panama
  5. Sararina v oblasti D. Atabapo, Amazonas, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.