3D satelitní mapa Pancara Amaya v Google Earth

název bez diakritiky: Pancara Amaya
správní zařazení: Ingavi, La Paz, Bolívie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 16° 43' 0" South, 69° 6' 0" West

Google Earth: Pancara Amaya a okolí

Google Earth – mapa Pancara AmayaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Pancara Amaya. Zobrazené místo je známé jako Pancara Amaya, administrativně se řadí do oblasti Ingavi, La Paz, Bolívie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 16° 43' 0" South, 69° 6' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Pancara Amaya: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Pancara Amaya on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pancara Amaya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pancara Amaya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pancara Amaya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pancara Amaya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Pancara Amaya v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Pancara Amaya v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Pancara Amaya Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Pancara Amaya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Pancara Amaya. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Pancara Amaya a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pancara Amaya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pancara Amaya (Bolívie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Pancara Amaya a celou oblast Bolívie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Dhamdaha v oblasti Purnia, Bihar, Indie
  2. Sungaiman v oblasti Deli Serdang, Sumatera Utara, Indonésie
  3. Folha v oblasti Baianopolis, Bahia, Brazílie
  4. Natol v oblasti Fatick, Senegal
  5. Lill Kanskog v oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.