3D mapa Rodeo

Satelitní mapa Rodeo

název bez diakritiky: Rodeo
správní zařazení: Ioayza, La Paz, Bolívie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 17° 6' 0" South, 67° 25' 0" West

Rodeo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RodeoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rodeo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rodeo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ioayza, La Paz, Bolívie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 6' 0" South, 67° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rodeo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rodeo

Hotely Rodeo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rodeo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rodeo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rodeo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rodeo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rodeo

3D mapa Rodeo v Google Earth

satelitní 3D mapa Rodeo, Bolívie

3D mapa RodeoGoogle Earth – podívejte se na Rodeo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rodeo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rodeo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rodeo, Bolívie v Google Earth »

Letiště Rodeo a okolí

Letiště ve městě Rodeo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rodeo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rodeo (Bolívie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rodeo a celou oblast Bolívie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rodeo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rodeo: textový odkaz

satelitní mapu Rodeo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rodeo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rodeo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rodeo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rodeo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Adamovka v oblasti Mykolayivska, Ukrajina
  2. Vancouver v oblasti Clark County, Washington, Spojené státy americké
  3. Boukande v oblasti Dabola, Kankan, Guinea
  4. Lakewood Shores v oblasti Will County, Illinois, Spojené státy americké
  5. Rancho Solo v oblasti Ixtlahuacan, Colima, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.