3D mapa Dekića Dol

Satelitní mapa Dekića Dol

název bez diakritiky: Dekica Dol
správní zařazení: Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 11' 24" North, 18° 15' 47" East

Dekića Dol a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dekica DolVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dekića Dol. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dekica Dol, administrativně je místo zařazeno do oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 11' 24" North, 18° 15' 47" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dekića Dol v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dekića Dol

Hotely Dekića Dol: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dekića Dol: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dekića Dol, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dekića Dol Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dekića Dol. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dekića Dol

3D mapa Dekića Dol v Google Earth

satelitní 3D mapa Dekića Dol, Bosna a Hercegovina

3D mapa Dekića DolGoogle Earth – podívejte se na Dekića Dol z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dekića Dol dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dekića Dol shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dekića Dol, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Dekića Dol a okolí

Letiště ve městě Dekića Dol a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dekića Dol říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dekića Dol (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dekića Dol a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dekića Dol

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dekića Dol: textový odkaz

satelitní mapu Dekića Dol: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dekića Dol

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dekića Dol: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dekića Dol: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dekića Dol: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Papiabad v oblasti Khuzestan, Írán
  2. Peveler Place v oblasti Lea County, New Mexico, Spojené státy americké
  3. Djebala v oblasti Guelma, Alžírsko
  4. Ch'ach'at v oblasti North Shewa, Amhara, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.