3D mapa Gornji Mamići

Satelitní mapa Gornji Mamići

název bez diakritiky: Gornji Mamici
správní zařazení: Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 23' 1" North, 17° 27' 47" East

Gornji Mamići a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Gornji MamiciVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gornji Mamići. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gornji Mamici, administrativně je místo zařazeno do oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 23' 1" North, 17° 27' 47" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gornji Mamići v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gornji Mamići

Hotely Gornji Mamići: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gornji Mamići: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gornji Mamići, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gornji Mamići Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gornji Mamići. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gornji Mamići

3D mapa Gornji Mamići v Google Earth

satelitní 3D mapa Gornji Mamići, Bosna a Hercegovina

3D mapa Gornji MamićiGoogle Earth – podívejte se na Gornji Mamići z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gornji Mamići dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gornji Mamići shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gornji Mamići, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Gornji Mamići a okolí

Letiště ve městě Gornji Mamići a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gornji Mamići říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gornji Mamići (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gornji Mamići a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gornji Mamići

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gornji Mamići: textový odkaz

satelitní mapu Gornji Mamići: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gornji Mamići

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gornji Mamići: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gornji Mamići: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gornji Mamići: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tawponna v oblasti Ngaputaw, Irrawaddy, Barma
  2. Kaliyivka v oblasti Sumska, Ukrajina
  3. Bozgon v oblasti Balezinskiy rayon, Udmurt Republic, Rusko
  4. Niamat Garh v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  5. Osal-li v oblasti Yanggang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.