3D mapa Kamenjaši

Satelitní mapa Kamenjaši

název bez diakritiky: Kamenjasi
správní zařazení: Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 34' 21" North, 18° 42' 35" East

Kamenjaši a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KamenjasiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kamenjaši. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kamenjasi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 34' 21" North, 18° 42' 35" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kamenjaši v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kamenjaši

Hotely Kamenjaši: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kamenjaši: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kamenjaši, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kamenjaši Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kamenjaši. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kamenjaši

3D mapa Kamenjaši v Google Earth

satelitní 3D mapa Kamenjaši, Bosna a Hercegovina

3D mapa KamenjašiGoogle Earth – podívejte se na Kamenjaši z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kamenjaši dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kamenjaši shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kamenjaši, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Kamenjaši a okolí

Letiště ve městě Kamenjaši a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kamenjaši říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kamenjaši (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kamenjaši a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kamenjaši

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kamenjaši: textový odkaz

satelitní mapu Kamenjaši: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kamenjaši

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kamenjaši: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamenjaši: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kamenjaši: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Jenang v oblasti Selangor, Malajsie
  2. Segyi v oblasti Pale, Sagaing, Barma
  3. Ruskoleka Nowa v oblasti Ostrow Mazowiecka, Mazowieckie, Polsko
  4. Jhal Jhao v oblasti Khuzdar, Baluchistan, Pákistán
  5. Maulch'on v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.