3D mapa Mostar

Satelitní mapa Mostar

název bez diakritiky: Mostar
správní zařazení: Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 20' 36" North, 17° 48' 29" East

Mostar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MostarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mostar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mostar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 20' 36" North, 17° 48' 29" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mostar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mostar

Hotely Mostar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mostar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mostar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mostar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mostar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mostar

3D mapa Mostar v Google Earth

satelitní 3D mapa Mostar, Bosna a Hercegovina

3D mapa MostarGoogle Earth – podívejte se na Mostar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mostar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mostar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mostar, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Mostar a okolí

Letiště ve městě Mostar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mostar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mostar (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mostar a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mostar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mostar: textový odkaz

satelitní mapu Mostar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mostar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mostar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mostar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mostar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Norbury v oblasti Derbyshire County, East Midlands, England, Velká Británie
  2. Maech'ae-dong v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Sahat Abu Jabir v oblasti Mafraq, Jordánsko
  4. Rajapur v oblasti Khulna Zl, Khulna Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.