loading

Mostar hotely: Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar

Bosnian National Monument Muslibegovic House

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: Osmana Dikica 41, 88 000 Mostar
zeměpisná poloha: 43° 20' 29" severní šířky, 17° 48' 58" východní délky
oblast: Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
počet pokojů: 9

popis hotelu

Jeho ne často si pobyt v hotelu a muzeum ve stejnou dobu: tento dům je bosenský architektonickými skvosty, které se skládá z 8 luxusních pokojů a apartmá.


Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Bosnian National Monument Muslibegovic House – podrobné informace & rezervace »

Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mostar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mostar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Osmana Dikica 41 ve městě Mostar, Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina – viz mapa Mostar ».

Hotely blízko hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar

Hotely v okolí hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Mostar

Velká letiště blízko hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar

Letiště blízko hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Bosnian National Monument Muslibegovic House hotel Mostar. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.