3D mapa Sarajevo

Satelitní mapa Sarajevo

název bez diakritiky: Sarajevo
správní zařazení: Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 51' 0" North, 18° 23' 0" East

Sarajevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SarajevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sarajevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sarajevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 51' 0" North, 18° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sarajevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sarajevo

Hotely Sarajevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sarajevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sarajevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sarajevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sarajevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Sarajevo

3D mapa Sarajevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Sarajevo, Bosna a Hercegovina

3D mapa SarajevoGoogle Earth – podívejte se na Sarajevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sarajevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sarajevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sarajevo, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Sarajevo a okolí

Letiště ve městě Sarajevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sarajevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sarajevo (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sarajevo a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sarajevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sarajevo: textový odkaz

satelitní mapu Sarajevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sarajevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sarajevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarajevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarajevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Qalagayin v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  2. Henggang v oblasti Dongguan, Guangdong, Čína
  3. Dholanwal v oblasti Faisalabad, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.