3D mapa Banja Luka

Satelitní mapa Banja Luka

název bez diakritiky: Banja Luka
správní zařazení: Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 46' 33" North, 17° 11' 8" East

Banja Luka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Banja LukaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Banja Luka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banja Luka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 46' 33" North, 17° 11' 8" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Banja Luka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Banja Luka

Hotely Banja Luka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Banja Luka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Banja Luka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Banja Luka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Banja Luka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Banja Luka

3D mapa Banja Luka v Google Earth

satelitní 3D mapa Banja Luka, Bosna a Hercegovina

3D mapa Banja LukaGoogle Earth – podívejte se na Banja Luka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Banja Luka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Banja Luka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Banja Luka, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Banja Luka a okolí

Letiště ve městě Banja Luka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Banja Luka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Banja Luka (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Banja Luka a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Banja Luka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Banja Luka: textový odkaz

satelitní mapu Banja Luka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Banja Luka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Banja Luka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Banja Luka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Banja Luka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Olfinnvik v oblasti Troms, Norsko
  2. Ludisor v oblasti Brasov, Rumunsko
  3. Bazila v oblasti Artibonite, Haiti
  4. Catalina v oblasti Bagaces, Guanacaste, Kostarika
  5. Malpas v oblasti Cheshire County, North West, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.