3D mapa Gornja Bukovica

Satelitní mapa Gornja Bukovica

název bez diakritiky: Gornja Bukovica
správní zařazení: Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 56' 56" North, 16° 23' 50" East

Gornja Bukovica a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Gornja BukovicaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gornja Bukovica. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gornja Bukovica, administrativně je místo zařazeno do oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 56' 56" North, 16° 23' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gornja Bukovica v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gornja Bukovica

Hotely Gornja Bukovica: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gornja Bukovica: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gornja Bukovica, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gornja Bukovica Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gornja Bukovica. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gornja Bukovica

3D mapa Gornja Bukovica v Google Earth

satelitní 3D mapa Gornja Bukovica, Bosna a Hercegovina

3D mapa Gornja BukovicaGoogle Earth – podívejte se na Gornja Bukovica z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gornja Bukovica dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gornja Bukovica shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gornja Bukovica, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Gornja Bukovica a okolí

Letiště ve městě Gornja Bukovica a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gornja Bukovica říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gornja Bukovica (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gornja Bukovica a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gornja Bukovica

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gornja Bukovica: textový odkaz

satelitní mapu Gornja Bukovica: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gornja Bukovica

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gornja Bukovica: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gornja Bukovica: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gornja Bukovica: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dedici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  2. Lilla Tido v oblasti Eskilstuna Kommun, Sodermanlands Lan, Švédsko
  3. Al Mibrad v oblasti Dhi-Qar, Irák
  4. Wainggai v oblasti Sumba Timur, Nusa Tenggara Timur, Indonésie
  5. Manjhi v oblasti Dera Ismail Khan, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.