3D mapa Petričevac

Satelitní mapa Petričevac

název bez diakritiky: Petricevac
správní zařazení: Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 47' 19" North, 17° 10' 53" East

Petričevac a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PetricevacVítejte na stránce věnované satelitní mapě Petričevac. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Petricevac, administrativně je místo zařazeno do oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 47' 19" North, 17° 10' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Petričevac v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Petričevac

Hotely Petričevac: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Petričevac: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Petričevac, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Petričevac Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Petričevac. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Petričevac

3D mapa Petričevac v Google Earth

satelitní 3D mapa Petričevac, Bosna a Hercegovina

3D mapa PetričevacGoogle Earth – podívejte se na Petričevac z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Petričevac dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Petričevac shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Petričevac, Bosna a Hercegovina v Google Earth »

Letiště Petričevac a okolí

Letiště ve městě Petričevac a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Petričevac říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Petričevac (Bosna a Hercegovina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Petričevac a celou oblast Bosna a Hercegovina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Petričevac

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Petričevac: textový odkaz

satelitní mapu Petričevac: obrázkový odkaz

satelitní mapu Petričevac

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Petričevac: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Petričevac: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Petričevac: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mit Naji v oblasti Al Daqahliyah (Dakahlia), Lower Egypt, Egypt
  2. Gourel Farba v oblasti M Bout, Gorgol, Mauretánie
  3. Zveroboyka v oblasti Toguchinskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko
  4. Caquelele v oblasti Mecanhelas, Nassa, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.