3D mapa Castanha-mirim

Satelitní mapa Castanha-mirim

název bez diakritiky: Castanha-mirim
správní zařazení: Anori, Amazonas, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 4° 17' 4" South, 62° 8' 30" West

Castanha-mirim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Castanha-mirimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Castanha-mirim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Castanha-mirim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Anori, Amazonas, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 17' 4" South, 62° 8' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Castanha-mirim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Castanha-mirim

Hotely Castanha-mirim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Castanha-mirim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Castanha-mirim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Castanha-mirim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Castanha-mirim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Castanha-mirim

3D mapa Castanha-mirim v Google Earth

satelitní 3D mapa Castanha-mirim, Brazílie

3D mapa Castanha-mirimGoogle Earth – podívejte se na Castanha-mirim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Castanha-mirim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Castanha-mirim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Castanha-mirim, Brazílie v Google Earth »

Letiště Castanha-mirim a okolí

Letiště ve městě Castanha-mirim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Castanha-mirim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Castanha-mirim (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Castanha-mirim a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Castanha-mirim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Castanha-mirim: textový odkaz

satelitní mapu Castanha-mirim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Castanha-mirim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Castanha-mirim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Castanha-mirim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Castanha-mirim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mayo Jeyi v oblasti Fufore, Adamwara, Nigérie
  2. Nabuga v oblasti Bahia Solano (Ciudad Muti, Choco, Kolumbie
  3. Shaws Flat v oblasti Tuolumne County, California, Spojené státy americké
  4. Toguz-Aul v oblasti Karakalpak, Uzbekistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.