3D mapa Boa Hora

Satelitní mapa Boa Hora

název bez diakritiky: Boa Hora
správní zařazení: Borba, Amazonas, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 22' 0" South, 58° 47' 0" West

Boa Hora a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Boa HoraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Boa Hora. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Boa Hora, administrativně je místo zařazeno do oblasti Borba, Amazonas, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 22' 0" South, 58° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Boa Hora v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Boa Hora

Hotely Boa Hora: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Boa Hora: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Boa Hora, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Boa Hora Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Boa Hora. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Boa Hora

3D mapa Boa Hora v Google Earth

satelitní 3D mapa Boa Hora, Brazílie

3D mapa Boa HoraGoogle Earth – podívejte se na Boa Hora z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Boa Hora dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Boa Hora shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Boa Hora, Brazílie v Google Earth »

Letiště Boa Hora a okolí

Letiště ve městě Boa Hora a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Boa Hora říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Boa Hora (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Boa Hora a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Boa Hora

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Boa Hora: textový odkaz

satelitní mapu Boa Hora: obrázkový odkaz

satelitní mapu Boa Hora

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Boa Hora: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Boa Hora: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Boa Hora: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Santa Maria Xochixtlapilco v oblasti Dist. Huajuapam, Oaxaca, Mexiko
  2. Samey v oblasti Uralsk, Kazachstán
  3. Gonnagassewa v oblasti North Western, Srí Lanka
  4. Tjome v oblasti Vestfold, Norsko
  5. Desmonte v oblasti Ciudad del Maiz, San Luis Potosi, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.