3D mapa Canindé

Satelitní mapa Canindé

název bez diakritiky: Caninde
správní zařazení: Coari, Amazonas, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 3° 38' 15" South, 62° 59' 55" West

Canindé a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CanindeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Canindé. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Caninde, administrativně je místo zařazeno do oblasti Coari, Amazonas, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 38' 15" South, 62° 59' 55" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Canindé v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Canindé

Hotely Canindé: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Canindé: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Canindé, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Canindé Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Canindé. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Canindé

3D mapa Canindé v Google Earth

satelitní 3D mapa Canindé, Brazílie

3D mapa CanindéGoogle Earth – podívejte se na Canindé z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Canindé dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Canindé shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Canindé, Brazílie v Google Earth »

Letiště Canindé a okolí

Letiště ve městě Canindé a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Canindé říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Canindé (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Canindé a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Canindé

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Canindé: textový odkaz

satelitní mapu Canindé: obrázkový odkaz

satelitní mapu Canindé

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Canindé: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Canindé: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Canindé: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Belezna v oblasti Zala, Maďarsko
  2. Kalinin v oblasti Glushkovskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko
  3. Rumah Rebai v oblasti Sarawak, Malajsie
  4. Andranotsimonina v oblasti Vohimarina (Iharana), Antsiranana, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.