3D mapa Sítio Selva de Pedra

Satelitní mapa Sítio Selva de Pedra

název bez diakritiky: Sitio Selva de Pedra
správní zařazení: Itapiranga, Amazonas, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 1° 53' 25" South, 60° 4' 14" West

Sítio Selva de Pedra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sitio Selva de PedraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sítio Selva de Pedra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sitio Selva de Pedra, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itapiranga, Amazonas, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 53' 25" South, 60° 4' 14" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sítio Selva de Pedra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sítio Selva de Pedra

Hotely Sítio Selva de Pedra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sítio Selva de Pedra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sítio Selva de Pedra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sítio Selva de Pedra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sítio Selva de Pedra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sítio Selva de Pedra

3D mapa Sítio Selva de Pedra v Google Earth

satelitní 3D mapa Sítio Selva de Pedra, Brazílie

3D mapa Sítio Selva de PedraGoogle Earth – podívejte se na Sítio Selva de Pedra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sítio Selva de Pedra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sítio Selva de Pedra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sítio Selva de Pedra, Brazílie v Google Earth »

Letiště Sítio Selva de Pedra a okolí

Letiště ve městě Sítio Selva de Pedra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sítio Selva de Pedra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sítio Selva de Pedra (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sítio Selva de Pedra a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sítio Selva de Pedra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sítio Selva de Pedra: textový odkaz

satelitní mapu Sítio Selva de Pedra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sítio Selva de Pedra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sítio Selva de Pedra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sítio Selva de Pedra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sítio Selva de Pedra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Ay-On v oblasti Namtha, Namtha, Laos
  2. Krasnomatveyevskiy v oblasti Ust-Labinskiy rayon, Krasnodarskiy Kray, Rusko
  3. Loreto v oblasti Ilha Grande, Amazonas, Brazílie
  4. Poza Rica de Hidalgo v oblasti Tihuatlan, Veracruz, Mexiko
  5. El Playon de Guipo v oblasti Marcovia, Choluteca, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.