3D mapa Atalho

Satelitní mapa Atalho

název bez diakritiky: Atalho
správní zařazení: Barra da Estiva, Bahia, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 13° 39' 0" South, 41° 8' 0" West

Atalho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AtalhoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Atalho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Atalho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Barra da Estiva, Bahia, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 39' 0" South, 41° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Atalho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Atalho

Hotely Atalho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Atalho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Atalho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Atalho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Atalho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Atalho

3D mapa Atalho v Google Earth

satelitní 3D mapa Atalho, Brazílie

3D mapa AtalhoGoogle Earth – podívejte se na Atalho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Atalho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Atalho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Atalho, Brazílie v Google Earth »

Letiště Atalho a okolí

Letiště ve městě Atalho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Atalho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Atalho (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Atalho a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Atalho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Atalho: textový odkaz

satelitní mapu Atalho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Atalho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Atalho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Atalho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Atalho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kimanza v oblasti Loudima, Bouenza, Konžská republika (Brazzaville)
  2. Goza Oarului v oblasti Satu Mare, Rumunsko
  3. Villa Hormes v oblasti Centla, Tabasco, Mexiko
  4. Selcuk v oblasti Tekirdag, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.